باغ گیاه شناسی گوانجو

این باغ به نام لانگ‌دانگ در شمال‌شرقی گوانجو قرار دارد و یکی از بزرگترین باغ‌های گیاه‌شناسی جهان می‌باشد که در سال 1929 در کشور چین احداث شده است.

باغ گیاه شناسی گوانجو

مساحت این باغ 300 هکتار بوده و وابسته به آکادمی علوم چین می‌باشد. بیشتر از شش هزار گونه گیاه مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری، در این باغ پرورش داده می‌شوند. در این باغ درختان بامبو، نخل، گل‌های ارکیده و گیاهان آوندی، خانواده سرخس‌ها و گیاهان سایه‌دار برای بازدید موجود هستند. این باغ دو کاربرد دارد یکی کاربرد تحقیقاتی و دیگری نمایشگاهی. در بخش نمایشگاهی این باغ، که برای عموم آزاد است، 16 باغ مختلف از جمله محدوده درخت‌های نخل،گیاهان استوایی وجود دارد. این باغ بیشتر برای باغ‌های گل مگنولیا و زنجبیل مشهور است که به شما توصیه می‌کنیم با تور گوانجو به بازدید آن بروید. باغ چند گل نیز با مساحت 8000 مترمربع، شامل بخش‌هایی از جمله آزالیا و باغچه بزرگ گل تلفونی است. در قسمت شرقی این باغ نیز، باغ سنگی قابل توجه است.

تفریحگاه دینگ‌هوشان در سال 1956 ساخته‌ شده و اولین تفریحگاه طبیعی ساخته شده در چین به حساب می‌آید. در این جاذبه منحصربه‌فرد در شهر گوانجو بیش از 2400 گونه گیاهی برای بازدید وجود دارد.

به "باغ گیاه شناسی گوانجو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باغ گیاه شناسی گوانجو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید