همه اخبار و مقاله ها

راهنمای سفر و شرکت در نمایشگاه گوانجو

نمایشگاه گوانجو را می‌توان بزرگترین نمایشگاه تجاری جهان برشمرد، بنابراین قبل از سفر به این نمایشگاه، باید اطلاعات کافی از آن داشته باشیم.

27 دی 1397

شهربازی چیملانگ در شهر گوانجو

مجموعه تفریحی چیملانگ در شهر گوانجو جاذبه‌هایی، مانند شهر بازی، پارک آبی، سافاری و سیرک بین‌المللی دارد.

27 دی 1397

نمایشگاه گوانجو را بهتر بشناسید

نمایشگاه گوانجو را می‌توان، بزرگترین رویداد بین‌المللی کشور چین دانست و از 219 کشور جهان، به بازدید این نمایشگاه می‌روند.

27 دی 1397

محله های قدیم و جدید شهر گوانگجو

محله‌های جدید گوانگجو مانند لی‌اده Liede و شهرک جدید ژو جیانگ Zhujiang New Town با این که جدید هستند، توانسته‌اند گردشگران زیادی را به سوی خود جذب کنند.

27 دی 1397

نمایشگاه واردات و صادرات گوانجو

این نمایشگاه در گوانجو از سال 1957 در فصول بهار و پاییز در چین برگزار شده و نام آن از سال 2007 از نام نمایشگاه محصولات صادراتی چین به نام نمایشگاه واردات و صادرات چین تغییر یافته است.

27 دی 1397

باغ گیاه شناسی گوانجو

این باغ به نام لانگ‌دانگ در شمال‌شرقی گوانجو قرار دارد و یکی از بزرگترین باغ‌های گیاه‌شناسی جهان می‌باشد که در سال 1929 در کشور چین احداث شده است.

27 دی 1397

جاذبه های فرهنگی شهر گوانجو

جاذبه‌های فرهنگی شهر گوانجو زیاد هستند و این شهر میزبان نمایشگاه‌های بین‌المللی فرهنگی و تجاری می‌باشد. در این مقاله به معرفی تعدادی از جاذبه‌‌های فرهنگی گوانجو پرداخته‌ایم.

27 دی 1397

با فرهنگ مردم گوانجو آشنا شوید

گوانجو شهری پرجنب‌وجوش، در دلتای رودخانه مروارید است و فرهنگ مردم آن شکل گرفته از قدمت 2000 ساله این شهر در کشور چین است.

27 دی 1397

گوانگجو بهشت خریداران

شهر گوانجو با وجود مراکز خرید و نمایشگاه بین‌المللی که برگزار می‌کند به یکی از قطب‌‌های اقتصادی کشور چین تبدیل شده است. در این مقاله به معرفی مراکز معروف خرید چین پرداخته‌ایم.

27 دی 1397

بهترین زمان برای سفر به کشور چین

چین کشوری بزرگ با آب‌وهوایی متنوع بوده و هوای آن از سرمای استخوان‌سوز تا گرمای سوزان متغیر است، بنابراین بهترین زمان برای سفر به این کشور را انتخاب نمایید.

27 دی 1397

برترین هتل های شهر گوانجو

گردشگران، تاجران و یا حتی تولیدکنندگان زیادی برای بازدید از نمایشگاه و جاذبه‌ها و یا حتی خرید به شهر گوانجو سفر می‌کنند و در این سفر نیاز به یک هتل عالی دارند.

27 دی 1397

حمل و نقل در شهر گوانگجو

وسایل حمل‌ونقل شهر گوانگجو کشور چین پر از چاذبه برای بازدید بوده و امکانات مختلفی دارد و مترو این شهر تمام جاذبه‌های آن را پوشش می‌دهد.

27 دی 1397

رستوران های غیر چینی شهر گوانجو

خوردن غذاهای شهر گوانجو یک کار جدانشدنی از سفر به کشور چین می‌باشد و در این شهر علاوه بر رستوران‌های محلی گوانجو، رستوران‌های آلمانی، ایتالیایی و فرانسوی نیز وجود دارند که در این مقاله به معرفی معروف‌ترین آنها پرداخته‌ایم.

27 دی 1397

کشور چین، کشور آسمان خراش ها

کشور چین، حتی در روستاهای خود هم آسمان‌خراش ساخته است و پیشرفت زیادی در ساخت این گونه سازه‌ها دارد.

27 دی 1397

آسمان خراش های کشور چین

ساختن آسمان‌خراش واقعا گران تمام می‌شود، اما در کشور چین این کار، کاری آسان بوده و همگی از برج شانگهای تا برج کانتون در گوانجو گرفته، دارای ویژگی‌های خاص هستند.

27 دی 1397

کارهایی که باید در کشور چین انجام دهید

کشور چین جاذبه‌های منحصربه‌فردی دارد که با یک سفر نمی‌توانید به بازدید همگی آنها بروید اما کارهایی می‌توانید انجام دهید تا کاملا به شما خوش بگذرد.

27 دی 1397

بازارهای خرید عمده کفش در گوانجو

شهر گوانجو یکی از اصلی‌ترین مراکز خرید کفش و محصولات چرمی در کشور چین است.

27 دی 1397

از شهر گوانگجو چه می دانید

معروف‌ترین جاذبه‌های شهر گوانجو خرید و بازدید از نمایشگاه بین‌المللی گوانجو هستند که گردشگران داخلی و خارجی زیادی را به سوی خود می‌کشانند.

27 دی 1397

آب و هوا شهر گوانجو در چین

شهر گل‌ها یا شهر گوانجو طبیعتی شگفت‌انگیز داشته و جاذبه‌های فرهنگی، تاریخی و طبیعی فراوانی دارد. یکی از جاذبه‌های تجاری شهر گوانجو نمایشگاه بین‌المللی گوانجو است.

27 دی 1397

با شهر آرگوس و آتن در یونان آشنا شوید

یونان یکی از کشورهای اروپایی و یکی از مقاصدی است که گردشگران برای سفر به اروپا، آن را انتخاب می‌کنند. در این مقاله به معرفی شهرهای آرگوس و آتن پرداخته‌ایم.

27 دی 1397
تعداد: (80)